UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij

 

14 czerwca 2018 roku o godzinie 11.15 w siedzibie Śląskiej Szkoły Psychoterapii w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 26A odbędzie się Zabranie Walne - Sprawozdawcze, nastpnie o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie naukowe:

 

 


Zostało ogłoszone postępowanie kwalifikacyjne do rozpoczęcia specjalizacji w dziedzinie psychologia kliniczna


 

II Ogólnopolska Konferencja Psychologii Kobiecości i Męskości

oraz Bliskich Związków Interpersonalnych

Katowice, 18-19 października 2018 r.


 

Konferencja 

„Ciało z waty, ciało z kamienia

– refleksje na temat obrazu i doświadczania ciała

u osób z syndromem DDA”  

01.06.2018 Kraków

 

 


 

Ofera pracy dla psychoterapeuty i terapeuty uzależnień

 

 


 

 

Uwaga: Termin zgłoszeń został przedłużony do 31.05.b.r.

V EDYCJA ŚLĄSKIEJ SZKOŁY PSYCHOTERAPII

Trwa nabór do V Edycji Śląskiej Szkoły Psychoterapii, całościowego czteroletniego szkolenia w psychoterapii, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i prowadzonego od dziesięciu lat w Gliwicach. Współorganizowane jest ono przez Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, Polski Instytut Psychodramy oraz Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania “Dąbrówka”.

Podstawowe podejścia nauczane na kursie to podejście psychodynamiczne i psychodrama.

Ukończenie tego kursu daje zarówno możliwość zdawania egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP i STR PTP, jak i uzyskanie certyfikatu asystenta psychodramy Europejskiego i Polskiego Instytutu Psychodramy. Śląską Szkołę Psychoterapii ukończyło dotychczas około 150 osób.

Zapewniamy prowadzenie wszystkich zajęć szkoleniowych przez wysoko kwalifikowanych specjalistów psychoterapii. Szczegóły dotyczące programu, kadry szkoleniowej, kosztów jak również formularz zgłoszeniowy i dane kontaktowe na podstronie Śląskiej Szkoły Psychoterapii.

Termin do którego można zgłaszać się na kurs to 8.05.2017r. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu 2017r. a rozmowy kwalifikacyjne będą miały miejsce 12 i 13.05.2017r. 

Wszystkie dodatkowe informacje -poza tymi zawartymi na w.w. podstronie- można uzyskać u kierownika kursu Jarosława Gliszczyńskiego pod tel. 603 949 944.

W szkoleniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby mające ukończone studia na poziomie magisterskim (i conajmniej tytuł magistra) oraz absolwenci medycyny.

Zapraszam

Kierownik Śląskiej Szkoły Psychoterapii

Jarosław Gliszczyński

 


 

Wolne miejsca w grupach superwizyjnych 

 

Jedno wolne miejsce w  grupie spotykającej się w poniedziałki (raz w miesiącu) oraz 2 miejsca w grupie spotykającej się w środy (również raz w miesiącu). Zainteresowanych proszę o kontakt z prowadzącym pod tel. 603 949 944 

Jarosław Gliszczyński


 


 

 

Psychodynamiczna superwizja grupowa w Katowicach