UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij

mgr Artur Kulig


 

 artur_kulig.jpg

Posiada Certyfikat Psychoterapeuty (nr 492)

i Superwizora (nr 160) SN Psychoterapii i SN Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP) wydany przez European Association for Psychotherapy (EAP). Jest certyfikowanym hipnoterapeutą – posiada międzynarodowy certyfikat wydany przez Internationale Gesellschaft für Therapeutische Hypnose und Hypnoseforschung. Posiada certyfikat Lidera Grup Balinta.

W latach 2001 – 2003 pracował w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach. W latach 2003 – 2010 w Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Sosnowcu i Zabrzu na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic i Dziennym Oddziale Psychiatrycznym. W latach 2008 – 2010 współpracował z filią Polskiego Instytutu Ericksonowskiego we Wrocławiu a wcześniej w Katowicach. Od 2010 roku współpracuje z kilkoma Poradniami Zdrowia Psychicznego na terenie Śląska.

 

Od 2001 roku prowadzi gabinet psychoterapii. W ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej prowadzi terapię osób dorosłych, indywidualną i grupową, terapię par i małżeństw. W pracy terapeutycznej zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń lękowych, depresyjnych, zaburzeń osobowości oraz problemów psychosomatycznych. 
Prowadzi również superwizję psychoterapii, grupową i indywidualną oraz superwizję zespołów.
W terapii odwołuje się głównie do podejścia psychodynamicznego. Łączy także podejście systemowe, ericksonowskie i koncepcje pracy z ciałem.

 

Gabinet: Radlin, k/Rybnika, ul. Głożyńska 200 E
Telefoniczna rejestracja: 605 27 64 65
Więcej informacji na:
www.gabinet-psychoterapia.com