UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij

 

 

Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Filia Śląskiej Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP zapraszają na zebranie naukowe w dniu 25.05.2023 o godz. 15.30 - 17.30, zapraszamy do udziału na żywo w siedzibie Śląskiej Szkoły Psychoterapii w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 26.
Osoby chętne do udziału w spotkaniu w formie zdalnej proszone są o przesłanie do dnia poprzedzającego zebranie zgłoszenia udziału na adres mailowy: psychoterapianaslasku@gmail.com, link do aplikacji Zoom zostanie przesłany 30 min przed spotkaniem.
Temat spotkania: 
Psychoterapia traumy prenatalnej - opis przypadku”
Prelegentka: Agnieszka Rubinowska - lekarka, psychoterapeutka psychodynamiczna z 25 - letnią praktyką, analityczka grupowa, popularyzatorka psychologii prenatalnej w Polsce, oraz psychologii skoncentrowanej na okresie pre- i perinatalnym (leczenie zaburzeń więzi oraz traum prenatalnych oraz okołoporodowych). Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Instytutu Analizy Grupowej Rasztów, Europejski Certyfikat ECP oraz certyfikat ISPPM - Międzynarodowego Towarzystwa Psychologii i Medycyny Pre- i Perinatalnej

 

 

 

 


 


W dniu 18.05.2023 r. o godz. 19.00 odbędzie się Walne Zebranie członków Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.

Spotkanie odbędzie się w trybie online, prosimy o przesłanie do dnia 17.05.2023 r. zgłoszenia uczestnictwa na adres mailowy: psychoterapianaslasku@gmail.com, link do aplikacji Zoom zostanie przesłany 30 min przed zebraniem.