UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij

Szanowni Państwo,

 

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkie osoby zainteresowane tematem klinicznych skutków doświadczeń urazowych do udziału w kongresie European Society for Trauma & Dissociation, który odbędzie się tym razem w Polsce 10 - 12 października 2024 roku.

 

Strona kongresu: www.estd2024.com

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

dr hab. Igor J. Pietkiewicz

 

 

 


 

 

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do grupy superwizyjnej w Katowicach.

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorką - aplikantką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pracuję w podejściu psychodynamicznym.

Szczególowe informacje pod telefonem 502-391-325 lub mailowo: sonia.korus@wp.pl

 

Sonia Korus - Deka

 


 

Zapraszamy członków Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów do udziału w Walnym Zgromadzeniu, które odbędzie się w dniu 26.10.2023 r o godz. 12.00 w siedzibie Śląskiej Szkoły Psychoterapii w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 26.

 

W trakcie zebrania planujemy przedstawić Państwu zmiany w zarządzie oraz wyniki prac nad oddzieleniem Śląskiej Szkoły Psychoterapii od Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów oraz poddać zaproponowane zmiany pod głosowanie.

Zachęcamy Państwa do udziału w zebraniu, szczególnie, iż będą podejmowane kwetie istotne dla dalszego funkcjonowania Stowarzyszenia.

 

Po zakończeniu Walnego Zgromadzenia odbędzie się spotkanie naukowe, którego tematem będą aktualne regulacje dotyczące zawodu psychoterapeuty.